درونگرا؟ برونگرا؟

درونگرا؟ برونگرا؟

درونگرا؟ برونگرا؟

چگونه از خصوصیات فردی خود به نحو موثری در امادگی ازمون استفاده می کنید؟

آیا تا به حال به این موضوع فکر کرده اید و خصوصیت فردی خود را مورد بررسی قرار داده اید. فرض کنید فردی درونگرا  هستید ، ایا به این معناست که در ازمون speaking نمی توانید موفق شوید.

چه تفاوتی بین فرد درونگرا و برونگرا است؟

درونگرا: شما انرژی زیادی از بودن در کنار افراد و محرک ها از دست می دهید.

برونگرا: شما می توانید انرزی زیادی از محرکهای بیرونی مثل تعامل با مردم ، موسیقی و غیره بدست بیاورید.

 می توانید برنامه مطالعاتی خود را بر اساس نوع شخصیت خود تغییر دهید. نکته مهم این است ، ابتدا باید خصوصیت فردی خود را تشخیص دهید و سپس بر اساس ان برنامه ریزی کنید . اگر درونگرا هستید یعنی براحتی می توانید تمرکز کنید و بتنهایی کار کنید ، شما می توانید تمرکز بیشتری بر ازمون reading و writing  داشته باشید.

اگر برونگرا باشید ، این توانایی در شما وجود دارد تا زمان بیشتری را صرف افزایش مهارت speaking و نشان دادن تسلط خود در این بخش داشته باشید، شما بخوبی نیاز تعاملات فردی را می دانید و مفاهیم را منتقل می کنید ، در مطالعاتی گروهی بخوبی می توانید کار کنید و در باره استراتژی ها با هم گروه های خود صحبت کنید پس وقت خود را برای انچه که نیستید تلف نکنید و خودتان را محدود به مثلا دو ساعت مطالعه به تنهایی در روز نکنید و اگر درونگرا هستید شما هم آنقدربه خودتان فشار نیاورید تا کسی را پیدا کنید و با ان تمام مدت صحبت کنید یادگیری انلاین برای شما بهترین گزینه است.

قبل از هر برنامه ریزی ، به این موضوع خوب فکر کنید:

                                                              خصوصیت فردی شما کدام است؟

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *