مسیر آمادگی برای آزمون ایلتس

مسیر آمادگی برای آزمون ایلتس

مسیر آمادگی برای آزمون ایلتس

مسیر آمادگی برای آزمون ایلتس :آماده شدن برای آزمون  موضوعی است تنش زا. شاید هنوز در این سردرگمی بسر می برید و نمی دانید از کجا شروع کنید یا اینکه چطور یک دوره آمادگی ایلتس را انتخاب کنید. همیشه می گویند و خودتان هم خوب میدانید قبل از هر کاری باید در باره ان موضوع خوب فکر کنید که می خواهید چکار کنید.

اما چطور؟

اکثر زبان اموزان در انتخاب یکی از دو مورد زیر به اشتباه می افتند:

1- فقط به استراتژی ازمون و تمرین  ، تمرکز داشته باشند

یا

2- فقط تاکید بر ساختار زبان عمومی داشته باشند و ان را تقویت کنند

اما بدانید تنها تاکید بر یکی از این دو مورد اشتباه بزرگی است شما باید هر دو مورد را باهم کار کنید.

همیشه بخاطر داشته باشید که ایلتس ، ازمون مهارت زبان انگلیسی است و نه نشان دادن توانایی شما در تست زدن. در این ازمون شما در چالش چهار مهارت قرار می گیرید ؛ پس برای بدست اوردن امتیاز خوب لازم است در باره ازمون مطالعه کنید و نحوه استفاده از استراتژی های لازم را یاد بگیرید.

لازم است برنامه مطالعاتی روزانه ای برای موفقیت در این ازمون داشته باشید و با کسی کار کنید که دانش کافی در باره ازمون داشته باشد.

شاید در این مسیر با دو نوع مدرس برخورد کنید. بعضی فقط در محدوده سئوالات ازمون کار می کنند و گروه دیگر معتقدند که باید زبان عمومی را تقویت کرد.

متاسفانه هر دو گروه از معلمان نمی توانند به شما در پیشبرد کار کمک کنند و شما باید هزینه گزافی را برای رسیدن به هدفتان بپردازید.

اگر می خواهید در این راه موفق شوید و مسیر درستی را انتخاب کنید باید به هر دو مورد توجه داشته باشید یعنی هم به زبان عمومی و هم به استراتژی ازمون.

2 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *