کتاب و ارتقاء نمره Reading ایلتس

کتاب و ارتقاء نمره Reading ایلتس

کتاب و ارتقاء نمره Reading ایلتس

پرسش همگان این است که چه کتاب هایی را برای تقویت مهارتReading   باید بخوانیم. در داستان تمام کسانی که در ازمون موفق شده اند اشاره به مطالعه روزانه بوده است  و شما برای رسیدن به موفقیت نیازمند این تحول در زندگی روزانه خود هستید .

اما منابع کدام است ؟

در ازمون گاهی از بخش هایی از یک رمان استفاده شده است البته نه همیشه؛ شما باید در پی منابع دیگر هم باشید و این منابع چیزی نیست جز روزنامه ، مجلات و مجلات تخصصی.

مقالاتی که در ازمون استفاده می شود از 800 تا 1200 واژه تشکیل شده اند ، پس مقالات طولانی نیستند.

برا ی  تقویت مهارت خواندن ، کتابی را بدست بگیرید و در ان کندو کاو کنید این کار به شما کمک خواهد کرد تا فرهنگ تفکر را در خود بسازید که این امرسبب ارتقاء اعتماد بنفس شما در ازمون می گردد.

کتاب های پیشنهادی:

1- The Devil in white city: این کتاب اشاره به دورانی دارد که نمایشگاه جهانی به شیکاگو امد و در ان زمان نیروی برق موضوع جدیدی برای مردم بود ؛ این کتاب به مشکلات ان زمان می پردازد و در بخشی از ان به قاتلین زنجیره ای که در ان زمان که در شیکاگو فعال بودند اشاره دارد.  

2- Wired Magazine: یک منبع عالی در باره نواوری های تکنولوژی و دیدگاه های تحولات فرهنگی است . منابعی از این قبیل را در بخش سه reading ایلتس به چشم می خورد.

3- The heart of the sea: این کتاب اشاره به دورانی دارد که صید نهنگ پررونق ترین صنعت محسوب می شد. رمانی است با داستان های ماجراجویانه.

کلام اخر: همیشه موضوعی را برای خواندن روزانه داشته باشید و از مجلات ، کتاب ها ، ژورنال و روزنامه بهره ببرید. این کار به شما کمک می کند تا نمره خود را ارتقاء و در نهایت اعتماد به نفس خود را افزایش دهید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *